Mp3 DJCycu Zapraszam Do Wysłuchania

DJCycu Jest Dla Was

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

NOwY MIX W DZIALE MIXY/SETY ZAPRASZAM!!

#1 2007-12-20 13:11:53

DJCycu

Administrator

Zarejestrowany: 2007-12-19
Posty: 28
Punktów :   

Eminem Okłamał Fanów

Eminem okłamał fanów opowiadając o swoim trudnym dzieciństwie spędzonym w przyczepie kempingowej.

       http://www.eska.pl/pub/fakty_i_plotki/eminemm_small.jpg Raper zrobił karierę śpiewając o życiu w najuboższych dzielnicach Detroit, jednak jego matka Debbie Nelson przedstawia w swojej książce „My Son Marshall, My Son Eminem” zupełnie inny obraz dzieciństwa gwiazdora. „Kiedy jego pierwsza płyta Infinite okazała się niewypałem, mój syn przyjął wizerunek chłopaka z białej biedoty, którego matka jest wariatką na zasiłku. Słysząc jego nowe teksty byłam w szoku, ale od początku zapewniał mnie, że to wielki żart, więc zgodziłam się dla jego dobra”, wspomina Nelson.Eminem, urodził się 17 października 1973 roku w miejscowości St. Joseph, niedaleko Kansas City. W wieku 11 lat przeprowadził się z matką do Detroit, gdzie stawiał swoje pierwsze kroki w karierze. Mając 14 lat zaczął występować ze swoim kolegą ze szkoły średniej jako Manix i M&M. Jednakże na swój debiut płytowy musiał czekać do roku 1996, kiedy ukazała się jego płyta Infinite. Ale krążek przeszedł jednak bez większego echa. Kolejne 3 lata w życiu Eminema, były okresem osobistych problemów i przemyśleń. Efektem tych drugich, jak podkreśla Eminem, był album The Slim Shady LP w 1999 roku. To właśnie tutaj znalazł się pierwszy wielki hit artysty My Name Is. Rok później był album Marshal Matters LP, który w ciągu tygodnia sprzdał się w ponad 2 milionach egzemplarzy. w 2001 roku Eminem wznowił swoją działalność w grupie D-12, czego efektem był między innymi wielki hit Purple Hills. Zagrał również u boku Kim Basinger główną rolę w filmie 8 Mila. Następne lata przynosiły kolejne sukcesy wydawnicze w postaci płyt The Eminem Show czy Encore. Warto dodać, że spory wkład w karierę Eminema ma inny raper - Dr Dre.
Na kompilacji Curtain Call usłyszycie takie hity jak: My Name Is, Stan (feat. Dido), Without Me, The Real Slim Shady czy promujący całość singiel When I’m Gone. Tę płytę warto mieć w swojej kolekcji, ponieważ w znakomity sposób pokazuje ona jaką drogę w swojej dotychczasowej karierze pokonał Eminem. Czy ta podróż wydaniem składanki Curtain Call powoli się kończy? Cóż... Pozostaje nam tylko uważnie nadsłuchiwać wieści z obozu Eminema.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zygzag.pun.pl www.doradcy09.pun.pl www.kalservs.pun.pl www.logistykajakosc.pun.pl www.aifam.pun.pl